خبر

یکشنبه 26 شهریور 1391 12:34 ب.ظ

نویسنده : حسن نوروزی
اطلاعیه مهم نیوشا نیک


در راستای اجرای ماده 43 دستورالعمل تاسیس و نحوه فعالیت و نظارت بر شرکت های بازاریابی شبکه ای ، قرارداد مذکور را از این آدرس   www.newshanik.ir/Images/Gharardad.pdf  بارگذاری و چاپ نموده و پس از مطالعه و امضا ، آن را به آدرس شرکت (تهران – جمالزاده شمالی – کوچه شیرزاد – پلاک 25 ) ارسال نمائید . بدیهی است جایگاه بازاریابانی که تا تاریخ 1/7/91 اقدام به تکمیل قرارداد ننموده باشند ، معلق خواهد گردید .
دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: یکشنبه 26 شهریور 1391 12:52 ب.ظ

دوست عزیز سلام ...

شنبه 25 شهریور 1391 11:56 ق.ظ

نویسنده : حسن نوروزی
آرزوها و خواسته های انسانها ممکن است در گذر زمان دستخوش تغییر گردد اما آنچه خلل ناپذیر است اهدافی است که از نوجوانی در درون انسان شکوفه زده در دوران جوانی شکل و رنگ خاصی به خود گرفته و موفقیت یا عدم موفقیت در دستیابی به آنها سرنوشت انسان را مشخص می کند.
این خواسته های عمیق را می توان آرزوهای راستین انسان نامید.شما هم مثل همه انسانها آرزوهای راستین زیادی در سر دارید اما گام اول این است که در خلوت خود راههای دسترسی به آنها را بررسی کرده و بهترین و منطقی ترین مسیر را انتخاب کنید.
نیوشا نیک با شرایطی که برای شما فراهم نموده است می تواند همان بهترین و منطقی ترین مسیر باشد . شما در این مسیر شیوه ای جدید از زندگی را تجربه می کنید.شیوه ای که در آن برخلاف مشاغل مرسوم پیشرفت لحظه به لحظه خود را لمس میکنیدو قادر خواهید بود با هدف گذاریهای جدید برای دستیابی به آنها برنامه ریزی کنید . البته این یک روی سکه است روی دیگر آن است که شما در این مسیر می توانید همکاران خود را از میان کسانیکه دوستشان دارید انتخاب کنید چه چیزی بهتر از کارکردن با کسانی است که دوستشان داریم؟
ممکن است ازخود بپرسید "آیا این تجارت مرا به فردی موفق تبدیل میکند یا خیر؟" و این سوال اساسا نادرست است چرا که اصولا موفقیت در یک کسب و کار به انتظار شما نشسته است بلکه موفقیت در ذهن شماست و باید این سوال را از خود بپرسید که "آیا می خواهم فردی موفق بشوم یا خیر؟" و اگر پاسخ این پرسش مثبت و مسیر شما نیز مسیر درستی باشد هیچ عاملی جلودار و مانع شما نخواهد بود.
اساس بازاریابی شبکه ای بر محور ارتباطات و بهره گیری صحیح از سرمایه واقعی همه ما یعنی اطرافیان و آشنایان ما استوار است و نیوشا نیک اولین شرکت بازاریابی شبکه ای مواد غذایی در ایران است . در نیوشا نیک شما خواهید آموخت که چگونه از سرمایه های واقعی خود استفاده کنید تا علاوه بر رسیدن به موفقیت، آشنایان و اطرافیان خود را شادوخرسند نمایید.
در اینجا برای موفقیت نیازی به داشتن سرمایه ، خانواده ثروتمند و تحصیلات آنچنانی نیست بلکه تنها شرط لازم تلاش و پشتکار شما خواهد بود. پس آرزوهای خود را جدی گرفته برای رسیدن به آنها برنامه ریزی نموده واین تجارت را مصمم آغاز نمایید.
دراین مسیر از برنامه های آموزشی ما استفاده کنید و اعضای زیر مجموعه خودرانیز آموزش دهید چراکه دراین مسیر موفقیت یک نفر، به معنای موفقیت یک مجموعه است واین معنای بلندی از مفهوم کارگروهی است. مفهومی که سالهاست در کشور ما فراموش شده و ماباید برای گسترش این فرهنگ تلاش کنیم .
در پایان تبریک صمیمانه مارا برای پیوستن به نیوشا نیک پذیرا باشید در این مسیر باشما هستیم برای ساختن فردایی بهتر...دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: یکشنبه 2 مهر 1391 02:17 ب.ظ

محصولات جدید نیوشا - آدامس او ن او

پنجشنبه 16 شهریور 1391 01:29 ب.ظ

نویسنده : حسن نوروزی

آدامس او ن او با طعم های :

نعناع سبز - تروپیکال - نعناع آبی - توت فرنگی - سقز و آدامس های کیفی

دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: - -

محصولات جدید نیوشا - آبمیوه شادلی

پنجشنبه 16 شهریور 1391 01:04 ب.ظ

نویسنده : حسن نوروزی
انواع آبمیوه ها:
 
آب انار ارگانیک
آب انگور
آب انار و انگور
آب انار بدون شکر

آب آلبالو
آب سیب موز بدون شکر
آب سیب و کیوی بدن شکر                                 

آب سیب بدون شکر
آب سیب و هلو بدون شکر
مخلوط چند میوه بدون شکر
آب آناناس بدون شکر
آب زردالو و سیب بدون شکر
آب انگور قرمز بدون شکر
نکتار پرتقال شادلی
نکتار انبه
نکتار انبه و هلو
نکتار هلو
نکتار زردالو
                                                         
دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: پنجشنبه 16 شهریور 1391 01:20 ب.ظ

محصولات جدید نیوشا - مربای چشم چین

پنجشنبه 16 شهریور 1391 12:42 ب.ظ

نویسنده : حسن نوروزی
انواع مربا :
                                                 

گل سرخ
آلبالو - توت فرنگی - بالنگ و هویجدیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: پنجشنبه 16 شهریور 1391 01:38 ب.ظشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic